Zo 150. miesta bude za PS/SPOLU kandidovať Jana Dubovcová | SPOLU — občianska demokracia

Zo 150. miesta bude za PS/SPOLU kandidovať Jana Dubovcová

Za PS/SPOLU bude v parlamentných voľbách zo 150. miesta kandidovať Jana Dubovcová, ktorá sa roky angažovala v prospech občanov a spravodlivosti na Slovensku. Najprv ako odvážna sudkyňa, neskôr ako poslankyňa Národnej rady SR a napokon ako ombudsmanka. Je za ňou obrovský kus práce v boji za spravodlivosť a ľudské práva nielen v našej krajine, ale aj v celej strednej Európe.

Zo 150. miesta kandidátky PS/SPOLU sa rozhodla podporiť zápas o férové Slovensko, aby v ňom mal každý skutočné právo na šťastný a plnohodnotný život bez ohľadu na pohlavie, vek, finančné zabezpečenie, či príslušnosť k akejkoľvek menšine.

„Pôvodne som si myslela, že po vražde Jána Kuciaka a veľkých protestoch je všetko jasné, že ideme dobrým smerom a že krajina bude slušná. Energia z protestov bola taká silná, že sa mi zdalo, že už to nič nemôže pokaziť. Ale potom prišla realita a zase je všetko otvorené a opäť sa môže všeličo pokaziť. Treba sa zapojiť a treba zapnúť všetky sily. Chcem podporiť všetkých predo mnou, aby vedeli, že aj za nimi stoja ľudia, ktorí im veria a veria tomu, čo chcú presadiť,” vysvetlila svoje rozhodnutie Jana Dubovcová.

“Na kandidátke PS/SPOLU sa spojili ľudia s energiou a chuťou prinášať odvážne riešenia. Jana Dubovcová stelesňuje presne to, čo chceme my v politike dosiahnuť. Aby Slovensku bolo férovou krajinou, na ktorú môžeme byť hrdí,”povedal Michal Truban. 

Koalícia PS/SPOLU zvyšok kandidátky predstaví 2. decembra.

hore

Používaním tohto webu súhlasíte so súbormi cookies. Viac o používaní súborov cookie.