Stážuj v SPOLU! | SPOLU — občianska demokracia

Stážuj v SPOLU!

Náš tím hľadá na najbližšie mesiace stážistov, ktorí nám budú pomáhať s aktivitami okolo nadchádzajúcich volieb do Európskeho parlamentu a bežnou prevádzkou stále rastúcej strany.

Strana SPOLU je moderná proeurópska strana, ktorá má viac ako 800 členov vo všetkých regiónoch Slovenska. V súčasnosti spolupracujeme s hnutím Progresívne Slovensko a ponúkli sme občanom silnú kandidátku odborníkov pripravených hájiť záujmy Slovenska v Európe.

Táto stáž je vhodná pre komunikatívnych ľudí, pretože vybraní uchádzači/uchádzačky nám budú primárne pomáhať s:

  • komunikácia s členmi strany a regionálnymi štruktúrami, dozor na chod strany a vnútornými operáciami
  • čiastkovými úlohami počas kampane – rôzne administrácie a prípravy podkladov pre kandidátov/kandidátky
  • aktivitami každodennej prevádzky, príprava podkladov na schôdze parlamentu, budeš môcť vidieť tlačovku z prvej ruky a nečakať až do večerných správ 🙂

Ak si šikovný/šikovná s foťákom a kamerou, je to ďalšie plus, súčasťou stáže môže byť aj účasť na výjazdoch v rámci kampane po celom Slovensku.

Je nám jedno či si v poslednom ročníku na strednej, prvák/prváčka na výške alebo bakalár/bakalárka, dôležitá je ochota a pracovitosť. Miesto práce je Bratislava a potrebovať ťa budeme minimálne 1 deň v týždni (ak nám môžeš venovať viac času, super!).

Po stáži od nás dostaneš potvrdenie o absolvovaní, ktoré môžeš použiť napríklad pre povinnú prax v škole.

Ak ťa naša ponuka zaujala, svoj životopis pošli na kontakt@stranaspolu.sk a do mailu napíš krátky motivačný statement. Ako predmet mailu uveď: CHCEM STÁŽOVAŤ V SPOLU.

Tešíme sa na teba!

hore

Používaním tohto webu súhlasíte so súbormi cookies. Viac o používaní súborov cookie.