Sme SPOLU - občianska demokracia

SPOLU - občianska demokracia začala vznikať po voľbách 2016, keď sa Miroslav Beblavý, Katarína Macháčková a Simona Petrík nenechali kúpiť Smerom, dodržali svoje slovo voličom a nevstúpili do Ficovej vlády. Spolu s ďalším ľuďmi, ktorí sa ku nám pridali, sme si dali za cieľ vytvoriť stranu, ktorej sa dá dôverovať. Politika je pre nás vážna vec a chceme priniesť zmenu štýlu, ktorým sa na Slovensku robí. Sme pripravení pracovať na skutočných problémoch, ktoré trápia ľudí - na nízkych mzdách, chátrajúcom zdravotníctve, nekvalitnom školstve či na zastavení drancovania našich lesov aj v najvzácnejších rezerváciách. Ponúkame na ne poctivé riešenia, aby sme ukázali, že sme najlepšie pripravení slúžiť ľuďom a spravovať štát.

Našimi prioritami sú:

 

 

“”

 

 

Po parlamentných voľbách som dodržal sľub voličom a nevstúpil do vlády so Smerom. S Jožom Mihálom sme založili SPOLU, keď sme pochopili, že nielen Fico, ale aj súčasná opozícia potrebuje
alternatívu.

Presadil som aj tzv. Beblavého percento, vďaka ktorému desaťtisíce ľudí šetria na hypotéke stovky eur ročne.

Dlhodobo sa venujem odvodom, dôchodkom a materskej a pomáham ľuďom po celom Slovensku sa v týchto témach zorientovať.

Roky ma hnevá, ako zle je nastavený náš daňový, odvodový a sociálny systém. Do politiky som vstúpil preto, aby som to zmenil.  Presadil som, aby postupne mohli ísť na materskú obaja rodičia, čo každý rok využívajú tisíce otcov.