Náš príbeh

SPOLU – občianska demokracia je politickou silou, ktorá vznikla v januári 2018 spojením spoľahlivých a skúsených odborníkov okolo Miroslava Beblavého.

Po minuloročných parlamentných voľbách sme odmietli ponuky Smeru - SD na vládne posty. Dali sme našim voličom sľub, že s Ficom do vlády nepôjdeme a slovo sme dodržali. Odvtedy sa k nám pridali ďalší charakterní ľudia, ktorí chcú SPOLU s nami zmeniť smer, ktorým sa uberá táto krajina. Našim cieľom nie je súčasnú vládu škandálov len kritizovať, našim cieľom je ju nahradiť. Chceme ju vymeniť za proeurópsku silu, ktorá bude odborne riešiť skutočné problémy ľudí.

Návrat k hodnotám

Kľúčovým problémom Slovenska je zneužívanie štátu na presadzovanie osobných, podnikateľských či straníckych záujmov. Potrebujeme sa vrátiť k hodnotám novembra ´89 a ich napĺňaním vrátiť ľuďom dôveru v zastupiteľskú demokraciu. Navrátenie dôvery v budúcnosť považujeme v tejto chvíli za dôležitejšie ako percentá rastu HDP. SPOLU ponúka Slovensku pozitívnu víziu a príležitosť na zmenu k lepšiemu, ktorá tu dlhodobo chýba.

Prečítajte si: