Komunálne voľby 2018 | SPOLU — občianska demokracia

Komunálne voľby 2018

Komunálne voľby so SPOLU

Máme radosť, že ste sa spolu so 650 kandidátmi a kandidátkami rozhodlí ísť do volieb so SPOLU – občianskou demokraciou. Je to naozaj úctyhodný počet kandidátov a kandidátiek na stranu, ktorá ide do volieb po prvýkrát. Aj keď to nebudeme mať jednoduché, tešíme sa na výsledky volieb, ktoré prebehnú 10. novembra. Pripravili sme pre vás všetko, čo bolo v našich silách, aby ste v nich uspeli.

Grafické podklady pre kandidáta

Pripravili sme pre vás sériu grafických podkladov, ktoré budete môcť použiť pre vytvorenie si vlastných vizuálov v jednotnom štýle SPOLU. Ide o podklady pre tvorbu vašich billboardov, letákov, postov na sociálnej sieti a pod. V súbore sa nachádzajú vizualizácie jednotlivých grafík, ale aj zdrojové súbory vo formáte .psd, ktoré si budete môcť pretvoriť s použitím vašich textov a fotografií do vlastnej podoby. Pre úpravu podkladov je potrebný program Adobe Photoshop.

Po stiahnutí nájdete v priečinku grafický manuál pre kandidátov. Ten vysvetľuje používanie jednotlich grafických podkladov a typov písma, ktoré k úprave súborov potrebujete. Prosíme o dodržiavanie jednotlivých usmernení.

V prípade otázok a nejasností ohľadom používania balíku vizuálnej identity kontaktuje nášho kolegu Janka emailom na: jan.jamriska@stranaspolu.sk

Stiahnite si VIZUÁLNU IDENTITU

WEB KANDIDÁTA

Okrem vizuálnej identity sme pre vás pripravili šablónu webu pre komunálneho kandidáta. Pokiaľ nemáte skúsenosť s vytváraním vlastného webu, pozrite si návod, ako ho pripraviť.

Podklady k webu:

– predpripravená inštalácia WordPress
– návod pre inštaláciu a nastavenie

Demo webu na ukážku: WEB KANDIDÁTA SPOLU

KOMUNÁLNA AKADÉMIA

V priebehu posledných mesiacov sme zorganizovali sériu prednášok Komunálnej akadémie v niekoľkých mestách po celom Slovensku. Cieľom bolo informovať kandidátov o náležitostiach komunálnych volieb a poskytnúť vám užitočné rady, ktoré v kampani môžu využiť. Pozrite si jednotlivé prednášky našich lektorov a nechajte sa inšpirovať.

Všeobecné nástroje kampaňovania a vedenie komunálnej kampane
lektor – Matej Bučko, komunikačné oddelenie BBSK

https://www.youtube.com/watch?v=JamJ74f4S4c

Stiahnite si prezentáciu Ako viesť kampaň

Online nástroje vedenia politickej kampane
lektor – Matúš Záhradník, konzultant v oblasti komunikácie a online marketingu

https://www.youtube.com/watch?v=k3XSQal7gTw

Stiahnite si prezentáciu Online komunikácia regionálnych kandidátov

Legálne náležitosti, povinnosti a obmedzenia kandidátov, tipy a triky
lektor – Veronika Ľahká, právnička mesta Prievidza

https://www.youtube.com/watch?v=jl1gR25sGBU

Stiahnite si prezentáciu Zákonné náležitosti kandidatúry

KOMUNÁLNY MANUÁL

Vďaka 20 odborníkom SPOLU na samosprávy sme vytvorili Komunálny manuál, ktorý vám poradí ako viesť úspešnú kampaň a ako sa popasovať s problémami, s ktorými sa obce a mestá stretávajú najčastejšie. Ide o najkomplexnejšiu publikáciu tohto typu a my vám ju ponúkame zdarma.

Prečítajte si KOMUNÁLNY MANUÁL 

Mali by ste záujem o tlačenú verziu Komunálneho manuálu? Ozvite sa nám.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na: komunal@stranaspolu.sk

hore

Používaním tohto webu súhlasíte so súbormi cookies. Viac o používaní súborov cookie.