Komunálne voľby

Komunálne voľby na jeseň 2018 budú pre SPOLU - občiansku demokraciu vôbec prvými voľbami. S viac ako 50 regionálnymi zástupcami a silnou pozíciou v každom kúte Slovenska do nich ideme naplno.

Sme presvedčení, že nezávislá kandidatúra má výhody, no má aj mnohé nevýhody, ako je napríklad nižšia efektivita individuálnej práce v zastupiteľstve. Veríme, že kandidátom dokážeme nevýhody straníckej kandidatúry vyvážiť – ponúkame zaujímavé formy pomoci v kampani, poradenstvo pri vedení kampane od skutočných profesionálov, ako aj vzdelávanie v oblasti práce v komunálnej politike.

Hľadáme ľudí, ktorí budú zdieľať naše hodnoty, ktorými sú čestnosť a pracovitosť. Kandidatúra pod značkou SPOLU – občianska demokracia nie je podmienená členstvom v strane. SPOLU je viac dobrá partia ako strana, a preto máme len jednu podmienku - aby nezávislí kandidujúci pod našou značkou SPOLUpracovali s nami v zastupiteľstve aj po voľbách.

Kandidujte za SPOLU

Ak sme Vás zaujali a zvažujete kandidatúru za SPOLU, vyplňte prosím prihlasovací formulár, na základe ktorého Vás budeme kontaktovať:

Nominujte kandidáta

Ak poznáte vo svojom okolí schopného a čestného človeka, ktorý by podľa Vás mal zvážiť kandidatúru pod značkou SPOLU, môžete nám ho odporučiť prostredníctvom tohto formuláru: