Naša práca v Európskom parlamente | SPOLU — občianska demokracia

Naša práca v Európskom parlamente

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili vo voľbách do Európskeho parlamentu. Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU – občianska demokracia sa umiestnila na prvom mieste. Získali sme 20,11 % hlasov a štyri poslanecké mandáty. Potvrdil sa tak trend z komunálnych a prezidentských volieb – ľudia chcú zmenu. Úlohou našich europoslancov je priniesť európske dianie na Slovensko a svojou prácou prispieť k tomu, aby bolo skutočne európskou krajinou. 

Stranu SPOLU – občianska demokracia reprezentuje vo frakcii EPP Vladimír Bilčík.

VLADIMÍR BILČÍK

Poslanec Európskeho parlamentu vo výbore pre Občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE)

www.vladimirbilcik.eu

Expert na európsku a zahraničnú politiku. V Európskom parlamente sa zaoberá zahraničnou politikou, ktorá bude bezpečnostnou garanciou aj pre Slovensko. Z parlamentu chce zároveň prispieť k zlepšeniu stavu slovenského školstva a zabojovať o lepšie podmienky pre slovenských vinárov.

Vladimír Bilčík, M.Phil., PhD. (* 27. máj1975, Bratislava) je slovenský politik, člen predsedníctva[1]SPOLU – občianska demokracia, expert na európsku a zahraničnú politiku Slovenska a pedagóg. V súčasnosti je poslancom Európskeho parlamentu. Kandidoval vo voľbách do Európskeho parlamentu ako líder kandidátky strany SPOLU za koalíciu Progresívne Slovensko a SPOLU – občianska demokracia. Získal 26 202 preferenčných hlasov

Zistite o Vladimírovi viac.

Kontaktujte Vladimíra:

vladimir.bilcik@europarl.europa.eu

Facebook

www.vladimirbilcik.eu

hore

Používaním tohto webu súhlasíte so súbormi cookies. Viac o používaní súborov cookie.