Alan Suchánek posilňuje SPOLU | SPOLU — občianska demokracia

Alan Suchánek posilňuje SPOLU

Poslanec Národnej rady SR Alan Suchánek sa rozhodol posilniť tím strany SPOLU – občianska demokracia. Jeho rozhodnutie je vyvrcholením viac ako ročnej úzkej spolupráce na návrhu zásadných zmien v zdravotníctve, starostlivosti o pacientov a zdravie ľudí na Slovensku. Programový dokument zverejní SPOLU v najbližších dňoch.

“Našou snahou je byť najlepšie pripravení slúžiť ľuďom a od prvého dňa po voľbách naplno pracovať na zostavení vlády so silným programom a ťahom na riešenia. Na to potrebujeme dobrý plán a dobrý tím ľudí. Rozhodnutie pána Suchánka ma veľmi potešilo, bude pre nás významnou posilou,” povedal líder SPOLU Miroslav Beblavý.

“Pred viac ako rokom som prijal od Mira Beblavého ponuku na spoluprácu pri tvorbe programu pre zdravotníctvo Slovenska. Výsledkom práce mnohých odborníkov  je kvalitný program, ktorý Slovenské zdravotníctvo nevyhnutne potrebuje. Pri tejto práci a sledovaní strany SPOLU – občianska demokracia som sa presvedčil, že Miro Beblavý dokáže osloviť nielen odborníkov a nielen z oblasti zdravotníctva, ale dokáže spájať aj slušné politické sily, čo Slovensko potrebuje ako soľ. Preto som sa rozhodol pre túto stranu,”  povedal Alan Suchánek.

hore

Používaním tohto webu súhlasíte so súbormi cookies. Viac o používaní súborov cookie.